شرکت دالاهو فعالیت خود را از سال 1384 در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و صنعتی آغاز نمود. با تحلیل دقیق نیازمندی‌های کشور و شناسایی بازارهای هدف، این شرکت فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه بهینه­سازی مصرف انرژی و به ویژه بخشهای طراحی، تأمین و اجرای سامانه­های مدیریت هوشمند ساختمان، روشنایی و نورپردازی LED و همچنین نیروگاه­های برق خورشیدی شروع به فعالیت نمود.

ساختمان هوشمند

روشنایی و نورپردازی

نیروگاه های خورشیدی

آشنایی با صنایع الکترونیک دالاهو

این شرکت فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی، تأمین و اجرای سامانه­های مدیریت هوشمند ساختمان را از سال 1388 آغاز نموده و ضمن اخذ گواهی حرفه­ای انجمن جهانی KNX، هم اکنون به عنوان نماینده رسمی و عاملیت فروش شرکتهای MDT (آلمان)، Siemens (آلمان)، TDE (آلمان)، Zennio (اسپانیا)، Iddero (اسپانیا)، ThinKNX (ایتالیا) Core (ترکیه)، Zipato (کرواسی)، MCO Home (چین) و Akuvox (چین) فعالیت می نماید. انتخاب پروتکل KNX که یکی از جامع­ترین و کارآمدترین پروتکل‌های ساختمان هوشمند در بیش از 25 سال گذشته در سطح جهان و به ویژه اروپا می‌باشد و پروتکلهای Z-Wave و Zigbee به عنوان استانداردهای اصلی صنعت ساختمان هوشمند در حوزه بی سیم و همچنین انتخاب سبد محصولات شرکت از میان برندهای خوشنام و تراز اول صنعت ساختمان هوشمند دنیا در کنار ارائه خدمات فنی و مهندسی کارآمد، باعث افزایش روبه رشد رضایت مشتریان این شرکت در سطوح مختلف بازار شده است. شرکت دالاهو علاوه بر فعالیت تجاری در این حوزه، در راستای فرهنگ­سازی و معرفی مبحث ساختمان هوشمند، اقدام به برگزاری سمینار و دوره­های آموزشی متعدد نموده است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله خود در زمینه مدیریت هوشمند ساختمان آمادگی خود را جهت اجرای پروژه­های مسکونی، ویلا، اداری، تجاری، هتل، بیمارستان و غیره اعلام می­نماید.

تداوم انجام خدمات روز افزون و کسب رضایت مشتریان با اعتقاد به اینکه فروش، سرآغاز یک تعهد چندین ساله است، هدف مدیریت و یکایک اعضای این شرکت می­باشد.

محصولات پیشنهادی

شرکای تجاری

ساختمان هوشمند دالاهو

طراحی، تامین و اجرای سامانه­ های مدیریت هوشمند ساختمان

جدیدترین مقالات

فهرست
انتخاب واحد پول