شرکت دالاهو فعالیت خود را از سال 1384 در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و صنعتی آغاز نمود. با پررنگ­تر شدن اهمیت انرژی و بالا رفتن قیمت سوخت و همچنین اجرای طرح هدفمند سازی یارانه­ها توسط دولت، شرکت دالاهو فعالیت خود را گسترش داده و در بخش بهینه­سازی مصرف انرژی شروع به فعالیت نمود و در طی چند سال فعالیت خود به موفقیتهای چشمگیری در این زمینه دست یافت که از جمله آنها می­توان به طراحی و تولید انواع چراغهای روشنایی و نورپردازی LED ، طراحی و تولید سیستم کنترل هوشمند تهویه مطبوع صنعتی، طراحی و اجرای سیستم مدیریت هوشمند ساختمان و همچنین طراحی و اجرای نیروگاه­های تامین برق خورشیدی اشاره کرد. شرکت دالاهو در راستای گسترش فعالیتهای خود، از سال 1388 در زمینه هوشمند سازی ساختمان شروع به فعالیت نموده و ضمن عضویت به عنوان همکار حرفه­ای، در انجمن جهانی KNX، پروژه­های مختلف مسکونی، اداری، هتل و تجاری را با موفقیت به پایان رسانده است.

تداوم انجام خدمات روز افزون در گستره صنعت کشور و کسب رضایت مشتریان با اعتقاد به اینکه فروش، سرآغاز یک تعهد چندین ساله است، هدف مدیریت و یکایک اعضای این شرکت می­باشد.

– دارای گواهی حرفه­ای انجمن جهانی KNX
– طراحی و اجرا طبق استانداردهای روز دنیا
– تأمین بهترین برندها در همه رده­های قیمتی
– 25 سال سابقه و تجربه 10 ساله در این حوزه
– رزومه­ای قوی با اجرای پروژه­های شاخص
– ارائه گارانتی تا 5 سال و خدمات متمایز
– قیمتهای رقابتی و ارائه مشاوره رایگان
– برخورداری از تیمهای فروش و فنی حرفه­ ای

سخن مدیریت

جناب آقای …

بنیانگذار و مدیر مجموعه صنایع الکترونیک دالاهو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

شرکای تجاری

گواهینامه ها و تاییدیه ها

فهرست
انتخاب واحد پول